Braterstwo Krwi


#1 2009-03-03 16:58:15

memus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 18

WoWZone. Nowopowstały serwis o WoW...

Ludziska... z tego względu, że ostatnio się bardzo nudze w pracy ( zajebiście mozna nawet rzec ;p ), oddałem się tworzeniu serwisu o tematyce WoW... i tak myslalem ze moze to forum (w przyszłości) połączyć z nowopowstałym serwisem... strona jeszcze nie jest w 100% gotowa, ale zapraszam do rejestracji ...

Aktualnie dopadł mnie "kryzys" twórczy i stanęło na razie na takim etapie na jakim widac ...

Co tam jest ciekawego ? Hmmm... z takich najciekawszych rzeczy to fajna galeryjka (dopiero powstanie ) , download ( planowany baaaaardzo obszerny ), kalendarz w którym bedą zapisywane wszystkie g-raidy i nie tylko ... bedzie specjalne miejsce na poradniki raidowe itp...  i wiele innych rzeczy... Tak jak już wcześniej pisałem, większość jest w fazie rozbudowy... Ale szybciej pojdzie jeżeli wyłapiecie jakieś błędy itp i zgłosicie je mi... Oczywiście to jak będzie wyglądała galeria też zależy od was... Jeżeli bedzie potrzeba stworzenia nowego albumu, nie bojcie się pisac... Tak jak w każdej innej sprawie PM to podstawa ...

Kolejną sprawą są rangi... Wiadomo, że GM i oficerowie powinni mieć swoje rangi na takiej stronie... Toteż jeżeli zarejestrujecie się, napiszcie w PM nick z gry, tak żebym mógł dac rangę specjalna ... To samo tyczy się wszystkich Guild membersów... Pisac ze z guildii tak zebym mógł ogarnac rangi i grupy, tak zeby nie bylo większego zamieszania pozniej...

Inna sprawa to zdanie GM'a ... Kiedys juz z tobą rozmawiałem na ten temat... Pamiętasz? ... Kazałeś napisać na forum więc piszę . Jakie jest twoje zdanie? Myślę, że sie nie rozmyśliłeś i ekskomuniki na mnie nie nałożysz za to ;p 

Jeżeli o czymś zapomniałem to na pewno o tym tu jeszcze napisze... Jeżeli macie jakieś wątpliwości co do tego pomysłu, piszcie tutaj albo w grze (kiedy jestem online).



PS. adres strony to   http://www.wowzone.cba.pl

Offline

 

#2 2009-03-03 17:55:18

szcz

Stały bywalec

7323367
Skąd: kraków
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 54

Re: WoWZone. Nowopowstały serwis o WoW...

dawno dawno temu zajmowalem sie grafika, moze jeszcze cos pamietam jak chcesz moge ci pomoc
obczajcie prace im4g3 {img} na forum graphic4u.pl moje


Fruitty ork Warrior 70 lvl - tank/JC
Yerga ork Rogue 70 lvl - dps/leatherworker
Aylix undead Warlock 70 lvl - rdps/Enchanter/tailor
Atalhakr troll Prist 70 lvl - healer/Tailor/JC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psieranczo.pun.pl www.appteam.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.naruto-center-pbf.pun.pl www.kingsl2.pun.pl